Posty

Jak żyć, panie...... i panowie?

Madohora (929 m. n. p. m.) z psem

Dzień starażaka

XVII Cross Beskidzki - Węgierska Górka

Być jak wszyscy - sezon ogórkowy II

Pesymizm rozpoznany, czyli jak w smutnych okolicznościach pograłem na Mistrzostwach Polski

Pesymizm rozpoznawczy, czyli jak mało co nie zostałem medalistą

60 dni bez prądu - Dziennik namiotowy XXXI epilog

60 dni bez prądu - Dziennik namiotowy XXXI

60 dni bez prądu - Dziennik namiotowy XXX